Wakacje we Władysławowie

Władysławowo to bez wątpienia jest to jedno z tych miast na terenie Polski, do którego każdy bez względu na wiek i zasoby portfela może się udać na urlopowy wypoczynek. Przybywają tu nie tylko grupy znajomych, którzy liczą na niesamowite atrakcje, wiele szalonych przygód i niezapomniane wspomnienia, ale także całe rodziny, które liczą na poszerzenie więzi i w końcu mają chwilę czasu dla siebie.

 Na terenie Władysławowa odnaleźć możemy zarówno wspaniałe, luksusowe apartamenty, jak i nieco tańsze opcje w postaci licznych pensjonatów i kwater prywatnych. Działa tu duża baza miejsc do spania (zobacz: ). Wśród ofert są także pola kempingowe, na terenie których można zarówno rozłożyć przywieziony ze sobą namiot, jak i zaparkować przyczepę, istnieje także możliwość wynajęcia jednej z przyczep dostępnych na terenie pola. Jest to idealna propozycja dla osób, które chciałyby trochę zaoszczędzić na noclegu, jak również dla tych, którzy wybierają się w te rejony z całą grupą znajomych i liczą na długie wielogodzinne nocne rozmowy.

Władysławowo jest przystosowane także do wybierających się w to miejsce rodzin z małymi dziećmi. Coraz więcej ośrodków dysponuje także różnorodnymi placami zabaw znajdującymi się na terenie lub w pobliżu obiektu. Nie jest też rzadkim widokiem spotkanie w owym miejscu Animatora zabaw, który dba by pociechy były cały radosne i miały wypełniony czas w interesujący dla nich sposób. Miasto to szczyci się także niesamowicie czystą plażą i wieloma strzeżonymi kąpieliskami. Dodatkowo na jego terenie spotkać się możemy z szeregiem ścieżek przeznaczonych nie tylko do długich samotnych wędrówek podczas których możemy się wyciszyć i pomyśleć o życiu, ale także wiele tras przeznaczonych na rowerowe szaleństwa.

Niebywałym atutem jest tu również fakt, iż możemy wybrać się w to miejsce także ze swoimi pupilami w postaci psów i kotów. Coraz więcej bowiem hoteli i pensjonatów akceptuje ich obecność na terenie swoich posesji. Co więcej niejednokrotnie przygotowują też oni dla nich odpowiednie kuwety i miejsca noclegowe.

Te wszystkie elementy sprawiają, iż turyści czują się bardzo docenieni, wychodzi się tu naprzeciw ich oczekiwaniom. Bez wątpienia jest więc to miejsce, do którego powrócą jeszcze nie raz!

3 myśli na temat “Wakacje we Władysławowie”

  1. Jak dla mnie Władysławowo jest przereklamowane. Może i kiedyś faktycznie było to fajne miejsce, jednak od wielu lat nic tu się nie zmienia, a wręcz przeciwnie. Niektóre hotele od dawna nie były odnawiane i aż wieje od nich starością! Atrakcje? Jak w każdym innym kurorcie. Jak dla mnie nic specjalnego.

  2. A nam się bardzo podobało. Mimo tego, że było dość sporo osób, to z łatwością można było znaleźć miejsce na plaży. Nasz ośrodek miał piękny ogródek, w którym nasze pociechy mogły się bawić, po przyjściu z plaży. Faktycznie warto wynająć rowery, albo wziąć swoje i zorganizować jednodniową wycieczkę.

  3. Mnie Władysławowo też nie przekonuje. Strasznie dużo tam ludzi, a atrakcje wcale nie są specjalne. Już wolę Gdańsk, gdzie też przyjeżdża mnóstwo osób, ale przynajmniej miasto jest piękne. Ale to tylko moja opinia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>